Nikt nie jest samotną wyspą, ale wszyscy bardzo się staramy

Nikt nie jest samotną wyspą, ale wszyscy bardzo się staramy
Autor: 
Natalia Bobrowska
isbn: 
978-83-929229-6-4
Wydanie: 
I
Strony: 
300
Okładka: 
miękka
Wymiary: 
124x194
Cena: 10,00 zł
Opis książki: 

Wyspy archipelagu:

 

Ma(gdalena) – burkliwa, lecz uzdolniona barmanka z zasadami: nie wdaje się w pogaduszki z klientami. Nie lubi mężczyzn starszych od siebie o ponad dwadzieścia lat i młodszych o więcej niż pięć. W chwili gdy ją poznajemy, nie jest gotowa na prawdziwy związek ani ze starszym, ani z młodszym facetem. Singielka z krótkimi przerwami.

 

Ry(szard) – pracownik korporacyjny. Autor długiej listy rzeczy
i spraw, które go nie interesują lub którymi pogardza. Był zakochany. Albo tak mu się wydawało. Porzucony przez Ma, pielęgnuje urażone ego. Ucieka w Bieszczady. Chciał umrzeć z miłości, ale się przestraszył.

 

Marek – zdobywca Oskara za najlepszy scenariusz, którego jeszcze nie napisał. Chwilowy, mało znaczący obiekt zainteresowania Ma. „Mężczyzna nieeuklidesowy”. W przeciwieństwie do Magdaleny lubi to, co robi, i wie, do czego dąży.

 

Wiktor – barman gej. Powiernik sekretów, spowiednik klientów. Obserwator. Kolekcjoner ludzkich nieszczęść. Gawędziarz nieerotoman. Zamierza napisać powieść, która zapewni mu nieśmiertelność. Wciąż szuka inspiracji do swojej książki, dlatego być może się przekwalifikuje. Na przykład na taksówkarza.

 

E-BOOK dostępny  na:

 

Publio.pl